Jurassic Park

Jurassic Park
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Atlanta Cruz → hétvégén érkezem :3  Empty 
Vendég
Pént. Feb. 13, 2015 8:34 pm

» Lost Odds jcink
Atlanta Cruz → hétvégén érkezem :3  Empty 
Vendég
Pént. Jún. 06, 2014 10:56 pm

» Area 11
Atlanta Cruz → hétvégén érkezem :3  Empty 
Vendég
Hétf. Ápr. 28, 2014 11:55 am

» Soord Island
Atlanta Cruz → hétvégén érkezem :3  Empty 
Vendég
Csüt. Ápr. 10, 2014 8:07 am

» Játszótársam keresem!
Atlanta Cruz → hétvégén érkezem :3  Empty 
Vendég
Vas. Ápr. 06, 2014 10:18 am

» Csevegő
Atlanta Cruz → hétvégén érkezem :3  Empty 
Vendég
Szomb. Ápr. 05, 2014 8:55 pm

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Atlanta Cruz → hétvégén érkezem :3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Atlanta Cruz
Atlanta Cruz
Hozzászólások száma : 3
Join date : 2014. Mar. 17.
Age : 34
Tartózkodási hely : Nublar Island


Atlanta Cruz → hétvégén érkezem :3  Empty
TémanyitásTárgy: Atlanta Cruz → hétvégén érkezem :3    Atlanta Cruz → hétvégén érkezem :3  EmptySzer. Márc. 19, 2014 8:54 pm


ATLANTA CRUZ






Név: Atlanta Mariana Cruz

Becenév: Atlanta, Anta

Kor: 25

Csoport: felügyelők

Avatar: Shay Mitchell


Külsö, belsö leírás


Könnyen kiismerhető jellem, főleg mert az a fajta, aki nem szeret a rivaldafénybe kerülni és tökéletesen eléldegél csendben, nyugodtan. Kitartó, határozott, sportszerű leányzó, aki sosem vetemedne csalásra. Lojális barátaihoz és a családjához, bár a magány sosem okozott neki problémát, mindig van valami, amivel elfoglalja magát és ne gondoljon az egyedüllétre.
Megértő, toleráns, kedves ember, akivel könnyű szót érteni és aki nem ítél meg első látásra. Nehéz kihozni a sodrából, az a típus, aki inkább mindig mindent lenyel, viszont később, ha felgyülemlenek a problémák, kirobban belőle minden. Igyekszik ezt elkerülni és fejleszteni vitakészségét. Ugyanakkor könyörtelen is, ha egy állat nem úgy viselkedik, mint ahogy kéne szemrebbenés nélkül lövi le őket. Mindent megtesz az embere biztonságáért viszont sokáig érzett bűntudatot miután megölt egy-egy szerencsétlent. A technológia számára egy csodálatos dolog, szeret vele foglalkozni, de nem tudna egy titkárnőt játszani mivel az túl unalmas számára. Szereti az izgalmat, ezért is jelentkezett a munkára.
Atlanta nem kimondottan alacsony lány, nagyjából 180 cm magas, enyhén izmos testfelépítéssel, amit a szigorú edzéstervnek és diétának köszönhet. Finom vonásai nem kimondottan karakteresek, de kétség kívül megakad rajtuk minden szempár. Íriszei csokoládé színű árnyalatban pompáznak, lapockája alját súroló, hasonló színű tincsei pedig lágy loknikba rendeződve csodálhatók meg általában. Nincsenek tetoválásai, testékszerei. Szereti a könnyed, laza ruhadarabokat, amik kényelmesek és amikben jól érzi magát egész nap, viszont különleges alkalmakkor felfedezheted, hogy  még magassarkút is hajlandó felvenni.


Elötörténet

1989. augusztus 19-én láttam meg a napvilágot a csodálatos Costa Rica-i taxiban mellyel a szüleim próbáltak eljutni a kórházig. Hamar kiakartam törni az anyai biztonságból nem volt elég az, hogy három héttel hamarabb érkeztem, de még a rövid utat a kis garzonlakástól egészen a profik kezéig sem tudtam kibírni. Azóta a szüleim százezerszer elmesélték a sztorit így tisztában vagyok minden akkori körülménnyel: bűzlő hátsó ülés, ideges taxisofőr, hőség, dudáló közönség és kattogó fényképezőgépek.
Csodagyereknek számítottam, hiszen anyám úgy tudta nem lehet gyereke, mégis belecsöppentem az életükbe nem kis örömükre. Nagyon szerettek, tenyerükön hordoztak s mindent megtettek annak érdekében, hogy mindenem meglegyen.
Szegénységben nőttem fel így megtanultam minden apró dolognak örülni, összetettem a két kezemet, ha egy kocka mogyorós csokoládét kaphattam. Ettől eltekintve boldog gyerekkorom volt, ami pedig sosem tetszett, hogy nem tudtam a származásomról.
Semmit, végig abban a  tudatban éltem, hogy én bizony rendes normális ember vagyok, vegyes házasságokból, satöbbi-satöbbi. De, mint kiderült egy ősi törzsnek az utolsó leszármazottjai közé tartozom erről pedig minden családtagom hallgatott, mint a sír.
Az apám is tősgyökeres Isla Nublar lakó volt, bár ő beletörődött a kilakoltatásba, az anyám kevésbé, mint ahogy kiderült. Rengeteg tervet eszelt ki annak érdekében, hogy visszanyerje a családi vagyont és a régi területet. Szép remények kár, hogy soha többé nem fog összejönni.
Éveim gyorsan elszálltak, tagja voltam az úszó csapatnak, ahol kitartást, csapatjátékot tanultam és megannyi pozitív dolgot. Kapukat nyitott meg ez a sport, választhattam valami neves egyetemet, de nem ezt tettem. Helyette a Jurassic Parkba jelentkeztem felügyelőnek. Az állatok mindig is fontos szerepet töltöttek be az életembe, s hogy bekerülhettem a kis csoportba tehetek pár dolgot a családom érdekében. Kezdhetem azzal, hogy szépen lassan keresztbe teszek nekik, a feladást előresegítve és megkereshetem az elveszett rokonaimat, akikről még nem hallottam. Kíváncsi vagyok, ez hajt, anyám bosszúvágya és a saját kíváncsiságom. Meglátszik a befolyás, ami alatt éltem egész tinédzserkoromban. Mindig csak olyanokat hallottam: „Az a föld nem őket illeti, az a miénk. Muszáj megleckéztetni őket.” Vagy olyat mondtak még, hogy „ Atlanta drága kislányom megbosszulod te még a családod kitelepítését, bízunk benned.” Még most is borsódzik a hátam, ha ezekre a történtetekre, pillanatokra tekintek vissza.

Sóhajtok, majd elhúzódom az ablakomból, ami a parkra néz és felöltözöm. Ideje a reggeli túrámat lejárnom, nem kell minden nap elgondolkodnom azon merről és honnan jöttem és most merre vagyok. Mennem kell az árral és az állatokkal.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Vendég


Atlanta Cruz → hétvégén érkezem :3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Atlanta Cruz → hétvégén érkezem :3    Atlanta Cruz → hétvégén érkezem :3  EmptyHétf. Márc. 24, 2014 7:50 am

Szia kedves Atlanta! Üdvözöllek az oldalon, örülünk, hogy itt vagy. Már vártak rád! bár ahogy azt olvashattam külön céllal érkeztél a szigetre. Azt nem mondhatom, hogy sok sikert kívánok a céljaid eléréséért, de azért annyit hozzátehetek, hogy legyél mindig ilyen kitartó.
Elfogadva!
Foglalj avatart, ha még nem tetted meg, végezetül pedig jó szórakozást kívánok!
Vissza az elejére Go down
 

Atlanta Cruz → hétvégén érkezem :3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Clark Atlanta University

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jurassic Park :: Karakterek :: Elfogadott karakterek-