Jurassic Park

Jurassic Park
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Ian Devereux Empty 
Vendég
Pént. Feb. 13, 2015 8:34 pm

» Lost Odds jcink
Ian Devereux Empty 
Vendég
Pént. Jún. 06, 2014 10:56 pm

» Area 11
Ian Devereux Empty 
Vendég
Hétf. Ápr. 28, 2014 11:55 am

» Soord Island
Ian Devereux Empty 
Vendég
Csüt. Ápr. 10, 2014 8:07 am

» Játszótársam keresem!
Ian Devereux Empty 
Vendég
Vas. Ápr. 06, 2014 10:18 am

» Csevegő
Ian Devereux Empty 
Vendég
Szomb. Ápr. 05, 2014 8:55 pm

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Ian Devereux

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ian Devereux
Ian Devereux
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Mar. 29.


Ian Devereux Empty
TémanyitásTárgy: Ian Devereux   Ian Devereux EmptySzomb. Márc. 29, 2014 2:06 pm


Ian Devereux






Név: Ian Gordon Devereux

Becenév: Ian

Kor: 34

Csoport: Tudósok

Avatar: Chris Evans


Külsö, belsö leírás

Magas, jó kiállású pasi vagyok, aki még mellékesen elég sármos is ahhoz, hogy tapadjanak rá a lányok. Persze ez nem egoizmusra utal, csak tisztában vagyok a képességeimmel. A kékeszöld szem már csak hab a tortán a legtöbb esetben. Emellett azonban nem szabad azt sem elhanyagolni, hogy sportolok. Öltözködésileg sem panaszkodhatnak rám, noha azért nem töltök órákat a tükör előtt. Sokszor részesítem előnyben a kényelmes de divatos férfias ruhákat. A külsőségekre adok.

¤¤¤

Őszinte, hűséges és lojális embernek gondolom magam... a munkámhoz. Mindemellett meglehetősen magabiztos és túl kíváncsi. Igaz ha valaki külső szemlélőnek kellene véleményt alkotnia, azt mondaná, hanyag vagyok és mindent félbehagyok. Ez csak a látszat. Nem szeretek kapkodni, vagy sok mindent azonnal megcsinálni. Elvégre a puzzle is darabokból áll össze szép egésszé. Én pedig a káoszban átlátom azt, ami fontos.
Olyankor a hazudozást sem vetem meg, hisz egy ilyen esetben életmentő is lehet. Nem szeretek sokszor felelősségteljesen viselkedni, vagy épp nem látszik rajtam, de valahol mégis pontos, amit csinálok. Nem hibázom, mindannak ellenére, hogy milyen egy természet vagyok. Talán ez a garancia, hogy ide kerültem ebbe a bandába. Szeretem az életet élvezni, ha adódik rá alkalom, akkor csupa olyan tevékenységbe fogok, amivel vagy hasznosan ütöm el az időt, vagy szó szerint lubickolhatok az élvezetekben.
Nem vagyok egy heves természetű ember, igaz visszafogott sem. De előbb gondolkozom, mielőtt cselekszem. Azt azonban nem viselem el, ha átvernek, vagy hülyének néznek. Néha elragadnak az indulatok.
A mindennapokban laza vagyok, igyekszem némi szabadidőt megspórolni. Arról nem is beszélve, ha esetleg még utaznom is kell egy másik országba. Mivel a munkám ehhez könnyen igazítható, így sok helyet bejártam már.
A női nemnek elképesztő hódolója vagyok. Ez az egyik gyengém, ha úgy tetszik. Egyszerűen szeretem, ha szép, csinos, esetleg még okos lányok vesznek körül. Nem vetem meg sem a flörtöt, sem pedig az egyéb lehetőségeket.
Őszintén szólva nem igazán érdekel a szabályzat. Persze valamikor nyilván eleget teszek neki, de nem érzem úgy, hogy valakinek, vagy valamiféle strófának meg kellene felelnem. A saját szabályaimat követem, a saját érdekeim elsődlegesek. Persze ez megbocsátható, emberből vagyok.


Elötörténet

Legalább háromszáz szavas előtörténetet írj, ami szerepjátékpélda nem lehet!
Vissza az elejére Go down
 

Ian Devereux

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jurassic Park :: Karakterek :: Karakteralkotás-