Jurassic Park

Jurassic Park
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Keresem... Empty 
Vendég
Pént. Feb. 13, 2015 8:34 pm

» Lost Odds jcink
Keresem... Empty 
Vendég
Pént. Jún. 06, 2014 10:56 pm

» Area 11
Keresem... Empty 
Vendég
Hétf. Ápr. 28, 2014 11:55 am

» Soord Island
Keresem... Empty 
Vendég
Csüt. Ápr. 10, 2014 8:07 am

» Játszótársam keresem!
Keresem... Empty 
Vendég
Vas. Ápr. 06, 2014 10:18 am

» Csevegő
Keresem... Empty 
Vendég
Szomb. Ápr. 05, 2014 8:55 pm

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Keresem...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Igazgató
Igazgató
Admin
Hozzászólások száma : 33
Join date : 2014. Mar. 08.


Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Keresem...   Keresem... EmptySzer. Márc. 12, 2014 8:50 am


KARAKTERNÉV






Név: Teljes név

Kor: Hány éves legyen

Csoport: Melyik csoportba tartozik

Avatar: Ki látható a képen

Státusz: Szabad/Foglalt

Amit tudni kell róla: Ide írd le, mi jellemzi a kapcsolatotokat, és magát a személyt


Kód:
[center]<div style="font-family: 'Berlin Sans FB Demi', Cursive; font-size: 25px; letter-spacing: -1px; color: #186618; text-shadow: 1px 1px 3px #186618; -moz-transform: rotate(+0deg); -webkit-transform: rotate(+0deg); opacity: 0.6;"><br>KARAKTERNÉV</div>
<TABLE><TR>
<TD><div style="width:200px; height:320px; border:0px solid #000; background-image: url(200X320 px méretű kép); color: #FFF"></div></td>

<td><div style="height:320px;width:200px;BACKGROUND-COLOR: #262222;PADDING: 10PX; -moz-border-radius:20px; -webkit-border-radius:20px; BORDER: 4PX;font:13px Georgia, Garamond, Serif;overflow:auto;">
→[u][b]Név[/b][/u]: Teljes név<br>
→[u][b]Kor[/b][/u]: Hány éves legyen<br>
→[u][b]Csoport[/b][/u]: Melyik csoportba tartozik<br>
→[u][b]Avatar[/b][/u]: Ki látható a képen<br>
→[u][b]Státusz[/b][/u]: [color=#006600]Szabad[/color]/[color=#FF0000]Foglalt[/color]<br>
→[u][b]Amit tudni kell róla[/b][/u]: Ide írd le, mi jellemzi a kapcsolatotokat, és magát a személyt
</div></td></TR>
</TABLE>[/center]


A hozzászólást Igazgató összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 14, 2014 7:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://jurassicpark.hungarianforum.com
Vendég
Anonymous
Vendég


Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 1:14 pm


HAYLEY BELLISARIO






Név: Hayley Bellisario
Kor: 25
Csoport: Gondozók
Play by: Nina Dobrev
Státusz: Foglalt
Amit tudni kell róla: Úgy tűnik mi semmit sem tudunk hétköznapian csinálni, ezen a helyen meg aztán különösen nem. A nagy találkozásunk úgy esett meg, hogy nem nekem jöttél, hanem szinte lendületesen belém csapódtál. Azóta is előszeretettel szívjuk egymás vérét. Minden esetre rád egy kicsit jobban odafigyelek a ketreceknél nem törődve azzal, hogy ez mennyire lehet feltűnő a számodra, mert hogy nem csak a folyosón estél belém, hanem minden elképzelhető módon és ez bosszant, de még inkább az, hogy néha úgy teszek, mintha észre sem venném. Helyzetenként úgy érzed már felrobbansz és feltudnál pofozni, hogy tegyem már meg azt a nyavalyás első lépést...


A hozzászólást Damon Azzaro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 14, 2014 11:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ivette Lisbeth Hilton
Ivette Lisbeth Hilton
Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Mar. 14.
Age : 30
Tartózkodási hely : → Jurassic Park


Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyPént. Márc. 14, 2014 12:54 pm


Vincent Tenn






Név: Vincent Tenn

Kor: 21.

Csoport: tudós

Avatar: Devin Paisley

Státusz: Szabad

Amit tudni kell róla: Emlékszel az első találkozásra, amikor szó szerint a karjaidban kötöttem ki? Amikor az a kis izé.. teljesen mindegy milyen dinoszaurusz nem teljesen szimpatizált velem? Nos, lehet, hogy örülnöm kellene neki, hogy veled találkoztam, mert lehet, hogy más már régen beköpött volna az Park igazgatójának, hogy tilosban jártam. Te mégsem tetted ezt meg, annak ellenére sem, hogy csipkelődtünk egymással és azt hittem, hogy a modorom elég indok volt arra, hogy többet ne is akarj velem találkozni. Erre még aznap este egy asztalhoz ültettek a vacsoránál. Veled. Akkor tudtam meg, hogy te tulajdonképpen a park egyik tudósaként vagy itt jelen, nem pedig egy arrogáns férfi vagy, aki a pénzét jött el költeni a parkba. Mert addig azt hittem, hogy ez így van, de elég nagyot tévedtem. És ezt is megemlítettem neked, mégis, ennek ellenére is látom a szemeidben azt az érdekes csillogást és akárhányszor a közelembe kerülsz a kelleténél jobban megdobban a szívem..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Vendég


Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptySzomb. Márc. 15, 2014 4:35 pm


Amit csak szeretnél






Név: ???

Kor: 18-20

Csoport: Dolgozók

Avatar: Beszéljük meg, de én azért kiraktam Alex Pettyfert

Státusz: Foglalt

Amit tudni kell róla: Te lennél az én új legjobb barátom. Ha jól tudom kisegítőként dolgozol a parkban ezen a nyáron. Hol a gondozóknál vagy, hol pedig a konyhán, boltokban. Nem tudom pontosan, hogy kerültél ide, de már az első találkozásunk alkalmával megkedveltük egymást. Mivel téged odahaza vár a barátnőd, így mindketten tudjuk, hogy nem lehet köztünk több barátságnál és ehhez is tartjuk magunkat. Tetszik neked a pörgősségem, a magabiztosságom, és egyáltalán nem zavar, ha csak magyarázok egyfolytában.
A jellemet nem szabom meg, olyan karaktert hozol, amilyet szeretnél, és nem kell kimondott szerelmi viszonyt kialakítani a két karakter között, hiszen elsősorban barátnak keresem az illetőt.
Nagyon várlak!!!!  Keresem... 3245252461 
Vissza az elejére Go down
Derek Udesky
Derek Udesky
Hozzászólások száma : 5
Join date : 2014. Mar. 15.
Tartózkodási hely : Isla Nublar


Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... EmptyHétf. Márc. 17, 2014 12:52 am


Atlanta Cruz






Név: Atlanta Cruz

Kor: 25-26

Csoport: Felügyelők

Avatar: Shay Mitchelle

Státusz: Szabad

Amit tudni kell róla: Az őseid évezredeken keresztül éltek ezen a szigeten egészen addig amíg az InGen el nem űzte őket, hogy létrehozhassa az eredeti Jurassic Parkot ott ahol egykor a néped élt. Az édesanyád Nima Cruz is itt született és nevelkedett, amíg el nem kellett hagyniuk az otthonukat. Ennek hála hatalmas szegénységbe születtél, amin az édesanyád úgy próbált segíteni, hogy még egyszer visszatért a szigetre, majd végül szerencsésen vissza, mégpedig sok pénzzel. Ennek ellenére végül rossz útra kerültél zsoldosok közé, majd végül ide, mint felügyelő. Mivel egy-két kísérletemmel kiérdemeltem, hogy a park vezetősége egy állandó felügyelőt jelöljön ki mellém acélból, hogy visszafogjon egy kicsit mielőtt megöletem magamat, Te lettél az illető az én kérésemre az első találkozásunkat követően. Te vagy a legközelebbi barátom itt a szigeten, de már most is többet érzek irántad, mint barátság és csak remélni tudom, hogy az érzés kölcsönös…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Keresem... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem...   Keresem... Empty

Vissza az elejére Go down
 

Keresem...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Játszótársam keresem!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jurassic Park :: Karakterek :: Karakteralkotás-