Jurassic Park

Jurassic Park
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Rebekah Bloom Empty 
Vendég
Pént. Feb. 13, 2015 8:34 pm

» Lost Odds jcink
Rebekah Bloom Empty 
Vendég
Pént. Jún. 06, 2014 10:56 pm

» Area 11
Rebekah Bloom Empty 
Vendég
Hétf. Ápr. 28, 2014 11:55 am

» Soord Island
Rebekah Bloom Empty 
Vendég
Csüt. Ápr. 10, 2014 8:07 am

» Játszótársam keresem!
Rebekah Bloom Empty 
Vendég
Vas. Ápr. 06, 2014 10:18 am

» Csevegő
Rebekah Bloom Empty 
Vendég
Szomb. Ápr. 05, 2014 8:55 pm

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Rebekah Bloom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rebekah Bloom
Rebekah Bloom
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Mar. 25.
Age : 33
Tartózkodási hely : Jurassic Park


Rebekah Bloom Empty
TémanyitásTárgy: Rebekah Bloom   Rebekah Bloom EmptyKedd Márc. 25, 2014 2:40 pm


Rebekah Bloom






Név: Rebekah Bloom

Becenév: Reb, Becky, Bekah

Kor: 23

Csoport: Dolgozók

Avatar: Karen Lucy Hale


Külsö, belsö leírás

Bosszantóan makacs tudok lenni. Hidd el, nincs ebben semmi túlzás. Olykor előszeretettel kergetem az őrületbe az engem körülvevőket. De nem ez lenne a legrosszabb tulajdonságom. Mint minden nő ki nem bírom állni, amikor a dolgok nem az elképzeléseim szerint alakulnak. Olykor hajalmos vagyok meggondolatlanul cselekedni, amikor legszívesebben fejjel mennék a falnak... Eléggé kétkedő típus vagyok, időbe telik, amíg megtudok bízni valakiben, viszont ha eljátszod azt biztos lehetsz benne, hogy nem lesz legközelebbi alkalom, hiszen mint tudjuk második nekifutásra már semmi sem ugyanolyan. Mindettől eltekintve nem vagyok sem magamnak való, sem önző... Ellenkezőleg nem szívlelem a hazugságot, d hozzászoktam már, hogy mindig csalódnom kell. Túlteszem magam a dolgokat, mert az élet szép és aki ezt nem tudja egy kicsit sem élvezni, az sosem élt igazán.
Hosszú, sötétbarna, már-már fekete színű hajam van, íriszeim pedig zöldek. Alakomat tekintve vékony vagyok, a magasságomat nézve pedig eléggé aprócska azzal a komoly százhatvan centivel, amíg felérek. Nem mondom, mindig is szerettem volna egy kicsivel nagyobbra nőni - úgy tizenöt centivel -, de ettől eltekintve elégedett vagyok a külsőmmel. Ami az öltözködési stílusomat illeti az eléggé sokszínű, mégis a legtöbb esetben hangulatfüggő, akárcsak az hogyan álljon a hajam. Kiegészítőket nem igazán hordhatok főként munkaidőben, de azon kívül szeretem őket és szívesen viselek fülbevalót, nyakláncot, karcsatot, bármit...


Elötörténet

Legalább háromszáz szavas előtörténetet írj, ami szerepjátékpélda nem lehet!
Vissza az elejére Go down
 

Rebekah Bloom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jurassic Park :: Karakterek :: Karakteralkotás-