Jurassic Park

Jurassic Park
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni Empty 
Vendég
Pént. Feb. 13, 2015 8:34 pm

» Lost Odds jcink
Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni Empty 
Vendég
Pént. Jún. 06, 2014 10:56 pm

» Area 11
Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni Empty 
Vendég
Hétf. Ápr. 28, 2014 11:55 am

» Soord Island
Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni Empty 
Vendég
Csüt. Ápr. 10, 2014 8:07 am

» Játszótársam keresem!
Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni Empty 
Vendég
Vas. Ápr. 06, 2014 10:18 am

» Csevegő
Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni Empty 
Vendég
Szomb. Ápr. 05, 2014 8:55 pm

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég


Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni Empty
TémanyitásTárgy: Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni   Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni EmptyHétf. Márc. 17, 2014 6:25 pm




Aiden& Chris



Nagy unalmamban megnézem a nevelőket. Már kiszámítottam, hogy mikor van, műszakváltás, így el tudtam lopózni, és volt kerek tíz percem, hogy kibámészkodjam magam. Mindig azt harsogják, hogy egyedül ne menj oda, mert veszélyes, nehogy bajod essen. Pff... hol zavar engem a veszély? És, ha dinókaja lesz belőlem... Na jó, nem akarom dinósz*rként végezni, de akkor is. Ha itt van valaki, akkor sem nézhetem meg őket.
Annyit tudtam, hogy a raptoroknál mindig volt valaki, de a Herrerasaurus vagy mi a fene neve van, na annál nincs senki.
Szépen, komótosan felmásztam a lépcsőn, hogy fentről be tudjak kukkantani, de a sűrű bozótos miatt, nem láttam semmit, csak hallottam őket. Néztem jobbra meg balra, de nem láttam semmi értelmes eszközt, ezért felmentem a kezelőbe, a nevelő tornyába, ahol nézegettem a gombokat, próbáltam kitalálni, melyikkel is lehetne kinyitni a tetejét, nem akartam össze-vissza nyomkodni, így csak találomra megnyomtam egyet, mire csak zúgást hallottam, aztán meg az áramot jelző lámpák a nevelőn, egyszeriben elaludtak. hatalmasat nyeltem, és kerestem a bekapcsoló gombot.
- Ajjaj - nyögtem, tudva, hogy nekem végem, ha erre valaki rájön.


Vissza az elejére Go down
Aiden Doyle
Aiden Doyle
Hozzászólások száma : 3
Join date : 2014. Mar. 13.


Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni   Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni EmptyKedd Márc. 18, 2014 1:59 am

Aiden épp a saját, kényelmes kis lakosztályában pihent, mikor a falon lévő táblán villogni kezdett az egyik jel. Az ilyesmi sosem jelent jót, főleg akkor nem, ha az ő saját kérésére készült jelzőtábla kezd villogni. Ez ugyanis az egyik sajátos feltétele volt annak, hogy munkába álljon: a jelzőtábla az egyes kerítések állapotát hivatott jelezni. Amennyiben az áramkör megszakad, vagy kikapcsolják az áramot a kerítésben, azonnal villogni kezd egy kis LED, ami jelzi Aiden számára, hogy gebasz van. A biztonság mindenek felett. A seregben tanult beidegződéseket lehetetlen kiirtani, így Aiden, pontosan úgy, ahogy riadó során tette, gondolkodás nélkül pattan fel az ágyról és rohan a táblához csekkolni, mi is a helyzet. A herrerasaurus kerítés jelez problémát, ami komoly zűrhöz vezethet a meglehetősen közeli jövőben. Ezek a nagyjából három méteres rohadékok ugyan sehol nincsenek a raptorokhoz képest, de a férfit egy pillanatra így is kiveri a hideg verejték. Rohamléptekben siet a szekrényhez, kapja fel a zöld zubbonyt, húzza fel a bakancsát, majd a fegyverszekrényéhez lép. Bepötyögi a kódot, majd szinte feltépi a szekrény ajtaját. A derekára csatolja az övét, amin a régi U.S. Navy kése fityeg egy meglehetősen komoly .50-es Desert Eagle mellett. Szakavatott mozdulatokkal ellenőrzi a maroklőfegyvert, majd végignéz a puskákon. Pár pillanatnyi gondolkodás után az egyénileg személyre szabott, mesterlövész-puskává alakított SG-550-est kapja ki. Ellenőrzi a tárat és a závárzatot, majd bezárja a szekrényt. Semmit nem bíz a véletlenre. A Hammond-féle pacifista nézetnek leáldozott, s okulva a múlt hibáiból, zéró tolerancia van a szökött egyedekkel szemben. Olcsóbb őket pótolni, mint kifizetni az általuk megölt vagy megsebesített emberek családjainak járó kártérítési összeget. Végeredményben valahol ez is csak üzlet. Mennyit ér egy ember élete? Jelen esetben olyan 20 millió dollárt a cégnek, ha beperelik őket.
Aiden kezében a puskával kirohan a folyosóra, egyenesen a nevelők felé veszi az irányt. Azok kívül esnek az épületen, de elég közel ahhoz, hogy gyalogszerrel megközelítse. A legelső dolga az, hogy a raptorok kerítését ellenőrzi. Történjen bármi, azok a dögök nem szabadulhatnak ki. Aiden tapasztalt vadász, de a raptoroktól még őt is kirázza a hideg. Szerencsére a raptorkerítéssel minden rendben, így tovább halad a herrerasaurusok felé, ahol a kerítés áramellátását jelző lámpák nem világítanak. A férfi lelassít, kibiztosítja a puskát, majd megáll. Fülel, s igyekszik figyelni a környezetére, amíg körbejárja a kerítést, hogy talál-e valahol sérült részt. Ha azok a dögök szétszaggatták és elszabadultak, akkor bizony valaki nagyon seggbe lesz rúgva. Aiden meg mehet a susnyásba dínókra vadászni. A legkevésbé sem vágyik erre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Vendég


Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni   Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni EmptySzer. Márc. 19, 2014 8:51 am




Aiden& Chris



Nem hiába mondta anyám, amihez én hozzányúlok az tönkre megy. Nem mertem már több gombot megnyomni, mert a végén még három elfajzott, fiatal húsevő dinót szabadítok a népre, akkor meg bizony nekem is végem.
Ott álltam a vezérlőtoronyba és az ujjaimat tördelve próbáltam rájönni, mit is kellene most csinálnom. Aztán újabb félelem hullám szánkázott végig a gerincemen, mikor megláttam Mr. Doylet, aki nem tűnt valami boldognak. Legszívesebben fülemet farkamat behúzva elszeleltem volna, de nem volt menekvés, muszáj volt lelepleznem magam.
Szóval egyszerűen kihajoltam a korláton, hogy jól lásson és odaszóltam neki:
- Én voltam! Nagyon sajnálom, én csak meg akartam nézni őket, erre az áram egyszer csak lekapcsolódott - mondtam bűnbánó hangon, kissé kétségbeesve. Tudtam, hogy abból a fegyverből most én kapom az első golyót, amiért ezt mertem tenni.



//Bocsi, ez elég rövidke lett :/ Lesz majd még jobb is, ígérem! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aiden Doyle
Aiden Doyle
Hozzászólások száma : 3
Join date : 2014. Mar. 13.


Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni   Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni EmptySzer. Márc. 19, 2014 2:39 pm

Aiden egy női hangra kapja fel a fejét, mely a toronyból jött. Az első gondolata valóban az, hogy szó nélkül agyonlövi, bárki is kapcsolta le az áramot, de aztán egy meglehetősen kevéssé biztató morgás miatt, puskáját célra kapva fordul a kerítés felé. Az egyik dög a réseken keresztül őt bámulja. A farka lassan lendül egyik oldalról a másikra, szemei pedig a férfira merednek. Na ez pontosan egy olyan helyzet, amikor a gyors reagálás létfontosságú tényező.
Az Aiden fegyverében lévő nagy kaliberű robbanógolyó még a legkeményebb szarháziból is sokat kivesz, de feleslegesen nem akarja megszabadítani a parkot az egyik befektetésétől, nevezetesen a vele szemben álló herrerasaurustól. Nyilvánvalóan a saját életéhez képest az okozott anyagi kár teljes mértékben jelentéktelen tényező számára, viszont ha időben visszakapcsolják az áramot a kerítésbe, akkor megelőzhetik mindezt.
-Most nagyon figyeljen rám kérem!-mondja elég hangosan ahhoz, hogy a nő hallja a toronyból.
-Vissza kell kapcsolja az áramot. Van ott a kezelőpulton egy nagy vörös gomb. Hajtsa fel a fedelet, nyomja meg a gombot, és a mellette lévő kart tolja felfelé kattanásig!-igyekszik annyira érthető lenni, amennyire csak lehet. Amikor a kerítés kikapcsol, először a biztonsági zárlatot kell feloldani, ha újra működésbe akarják hozni a szerkezetet.
-És amennyire lehet siessen, ha ragaszkodik az állásához vagy az életéhez!-teszi még hozzá a férfi, aki bár dühös a nőre, a higgadt hangnemhez minden körülmények között ragaszkodik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Vendég


Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni   Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni EmptyVas. Márc. 23, 2014 10:12 am




Aiden& Chris



Nem tagadom, meghűlt bennem a vér, mikor a lámpák lekapcsolódtak, meg az a fegyveres ipse megjelent. Meg kellett volna nyugodnom akkor, de csak arra tudtam gondolni, hogy abból a fegyverből legalább egy golyó engem fog eltalálni.
Valószínűleg a férfi első gondolata is ez volt, csak aztán az egyik jószág magára terelte a figyelmét. Még a szívem is kihagyott egy ütemet, mikor rájöttem, hogy tényleg nagyon gyorsan vissza kell kapcsolni a z áramot, különben valakiből dinóvacsi lesz... rajtam kívül, persze. Én már így is halál fia vagyok.
Mikor megszólalt, jól kihajoltam az ablakon, hogy hallhassam amit mond. Majd a remény apró lángja lobbant a szemembe, ahogy sűrűn bólogatva visszamentem a kezelőfelülethez. Megtaláltam a piros gombot, meg a kart is. A gombot lenyomtam, a kart elkezdtem felfelé tolni, de a közepénél megakadt. Riadtan néztem rá, majd nagyobb erővel estem neki, de akkor sem mozdult.
- Azt hiszem beragadt a kar! - Kiáltottam le a férfinak. Talán ő többet tudna tenni, ha feljönne.
Hát, majd meglátjuk, ő hogy gondolja ezt, de az áramot mindenféleképpen vissza kell kapcsolni, ezért, amíg nem ért fel, tornáztam még picit a karon, hátha sikerül megmozdítani.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni   Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni Empty

Vissza az elejére Go down
 

Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Aiden Doyle
» Chris ládikája
» Chris & Andreas - bújócska

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jurassic Park :: Nevelők-