Jurassic Park

Jurassic Park
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Chris & Andreas - bújócska Empty 
Vendég
Pént. Feb. 13, 2015 8:34 pm

» Lost Odds jcink
Chris & Andreas - bújócska Empty 
Vendég
Pént. Jún. 06, 2014 10:56 pm

» Area 11
Chris & Andreas - bújócska Empty 
Vendég
Hétf. Ápr. 28, 2014 11:55 am

» Soord Island
Chris & Andreas - bújócska Empty 
Vendég
Csüt. Ápr. 10, 2014 8:07 am

» Játszótársam keresem!
Chris & Andreas - bújócska Empty 
Vendég
Vas. Ápr. 06, 2014 10:18 am

» Csevegő
Chris & Andreas - bújócska Empty 
Vendég
Szomb. Ápr. 05, 2014 8:55 pm

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Chris & Andreas - bújócska

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég


Chris & Andreas - bújócska Empty
TémanyitásTárgy: Chris & Andreas - bújócska   Chris & Andreas - bújócska EmptyHétf. Márc. 17, 2014 7:05 pm




Andreas& Chris



Úgy szedtem a lábam, mint aki egy csapat raptor elől menekülne.
Ami azt illeti rosszabbak kerestek mint a raptorok: Felügyelők.
Nem, már megint nem bírtam a véremmel, és rosszat csináltam, de nem akartam. Komolyan...
Szóval, nem is néztem merre megyek, csak azt vettem észre, hogy egyszer csak két brachio lábai közt szlalomozok, akik észre sem vettek engem, csak legelésztek tovább. Nem lenne szabad ilyen közel menni hozzájuk, de most inkább taposson halálra egy hosszú nyakú őslény, mint a felügyelők üssenek agyon. Jobban szólna a jelentésekben az első verzió.
Hallottam a sietős lépteket a dinó másik feléről, így mint egy kisegér, aki veszélyben érzi magát, olyan gyorsan ugrottam ki a dinók alól, majd rohantam előre egyenesen. Csak egy pillanatra fordultam hátra, hogy megnézzem, követőim merre járnak, de mire visszafordultam, egy csávó termett előttem, akit szó szerint letaroltam a magas fűben. Egyetlen pillanat kellett, hogy felfogjam a helyzetünket és azonnal befogtam az alattam fetrengő száját, miközben vidáman mosolyogtam rá. Nem kéne, hogy pont miatta bukjak le.
Hallottam, hogy a felügyelők nem messze tőlünk elmennek, majd mikor kellő távolságba értek, elengedtem a sokszor látott gondozót. Sikerült felismernem végre ilyen közelségből. Aztán le is másztam róla, és leültem a magas fűben.
- Bocs, hogy letaroltalak, nem vettelek észre - néztem rá bocsánatkérőn, szende kis mosollyal.


Vissza az elejére Go down
 

Chris & Andreas - bújócska

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Chris ládikája
» Andreas Boyett
» Chris & Aiden - Mikor a rosszcsont próbál jó csont lenni

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jurassic Park :: Szabad kifutó-