Jurassic Park

Jurassic Park
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú? Empty 
Vendég
Pént. Feb. 13, 2015 8:34 pm

» Lost Odds jcink
Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú? Empty 
Vendég
Pént. Jún. 06, 2014 10:56 pm

» Area 11
Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú? Empty 
Vendég
Hétf. Ápr. 28, 2014 11:55 am

» Soord Island
Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú? Empty 
Vendég
Csüt. Ápr. 10, 2014 8:07 am

» Játszótársam keresem!
Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú? Empty 
Vendég
Vas. Ápr. 06, 2014 10:18 am

» Csevegő
Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú? Empty 
Vendég
Szomb. Ápr. 05, 2014 8:55 pm

Top posting users this month
No user

Megosztás
 

 Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous
Vendég


Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú? Empty
TémanyitásTárgy: Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú?   Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú? EmptySzomb. Márc. 15, 2014 12:22 pm




- Hé haver, leváltalak. - Én is tudom, hogy van még harminc perc a váltásig, de nekem most van itt dolgom, ha kell akkor odébb rugdosom, de nagyjából tizenkét órája lehet idekint, ami annyit jelent, hogy egész éjszaka fent volt, vagyis elképzelhetetlennek tartom, hogy elsőre ne kapna a nem mindennapi ajánlatomon, hogy előbb leváltom persze önös érdekekből, de ez őt nem kell, hogy érdekelje. Összenéztünk egy pillanatra, meglepetten vállat vont, bólintott egyet és már hátat is fordított. Na igen, szeretem mikor az elképzeléseim szerint történnek a dolgok. Fogalmam sincs miért akarok a tőlem telhető legtöbb időt a közelében lenni, de így kevésbé lesz feltűnő, legalábbis nem hiszem, hogy minden hétre előre bevágja a beosztásomat. De a legjobb dolog, ami történt velem mióta itt vagyok - leszámítva a döbbenetet, hogy az első néhány napban, héten szinte magamhoz sem tudtam térni - az az volt, hogy Hayleyvel frontálisan ütköztünk a folyosón. Persze biztosan vannak véletlenek, nem állítom, hogy nincsenek, csak épp nem hiszek bennük. Bár tény, hogy a sorsban sem. Szóval, nem igazán tudom minek tarthatnám... Megvan. Rendkívül szerencsés napom volt és ezentúl elképzelhetetlennek tartom, hogy megbánjam a döntésemet, ami ide hozott.
- Szia kis csillag... A kis kedvenceid éhen akarnak veszni. Napról napra többet akarnak, tipikusan mint egy nő, le sem lehetne tagadni, hogy nőstények. - Mosolyodtam el a találó kis megszólításomra, bár lehet a megjegyzésemet már kevésbé fogja értékelni. Én már csak ilyen javíthatatlan vagyok. Engem aligha tudna már megnevelni.
Szó mi szó, tényleg egyre nő az étvágyuk, ami egymás között egymásra nézve nem jelenthet valami jót, ha megkattannak és netalán egymás nyelőcsövét tépnék fel tíz óraira. Az lenne csak az igazi látványosság. A történelem megismétli önmagát. Legalábbis kétlem, hogy megértenék és tudnák értelmezni a rosszalló tekinteteket, vagy ha az ember mutatja az ujjával, hogy ejnye-bejnye nem szabad. Legfeljebb azt hiszik, hogy ez egy játék és nekik el kell kapniuk azt, szóval búcsúzz el az ujjadtól, rosszabb esetben az egész karodtól.


Vissza az elejére Go down
Hayley Bellisario
Hayley Bellisario
Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Mar. 13.


Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú?   Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú? EmptySzomb. Márc. 15, 2014 2:11 pm


For Damon.


nothing game… ▲▼▲







Álmos voltam, fáradt és kába de el kell végezni minden feladatot ez nem kívánság műsor. Így reggel gyorsan magamra kaptam egy farmert nadrágot, egy pólót és egy pulóvert, ilyenkor nem igazán foglalkoztam a divattal, úgyis nyakig sáros leszek. A nyakamba akasztottam egy köpenyt a part emblémájával, a kezembe vettem két jó nagy adag zsákot ami végig vonszoltam az úton. Tele volt hússal. Megálltam a ketrec előtt és még ásítottam egy jó nagyot amíg felvettem egy gumikesztyűt. Elég undorító dolog, de ha nem csinálom meg nem kapok fizetést nem lesz mit ennem, nem tudok miből vásárolni és a nevelőm apám is letépi a fejem. Azt hiszem ez volt az ami a legjobban visszatántorított.
Amint a kesztyű is az kezemre került egy kellemes hang ütötte meg a fülemet. Egyből hátra fordultam és szembe találtam magamat vele. Kipihentnek tűnt, velem ellentétben. Lesunytam a szememet és szinte fülig vörösödtem. Szörnyen éreztem magam. Épp, hogy kivetett az ágy és én kócosan, lezser ruhában állok itt előtte. Ha lehetne még takarítani is kisestélyiben mennék ha tudnám, hogy ő ott van.
- Igen, tegnap este nem kaptak enni mert egész nap etették őket a látogatók. – mondtam de még mindig nem néztem rá. Hátat fordítottam neki legalább így nem kell néznie a beesett szemeimet. A zsákért nyúltam, kinyitottam a száját és egy jó nagy darab húst dobtam be a ketrecbe. 8 vérengző fenevad csattogtatta a fogaid miközben rohanni kezdtek a kerítés felé én pedig még egy nagyobbacska húsdarabot dobtam be nekik a ketrecbe. Ment rajta a vita, morgások és üvöltések hallatszottak de egy nem volt eléggé elfoglalva azzal ami már bent volt a ketrecben… neki az kellet ami az én kezembe van. Mancsát kitolta a kerítésen én pedig léptem egyet hátra de már késő volt. Karmai a köpenyembe akadtak és húzni kezdett a kerítés felé. Felsikoltottam, a hús kiesett a kezembe, kapaszkodni próbáltam a fűbe, a földbe de mindhiába… most végem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous
Vendég


Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú?   Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú? EmptySzomb. Márc. 15, 2014 6:56 pm




Elgondolkodtató, bár kétlem, hogy valami rosszat mondtam volna. Sikerült máris zavarba hoznom? Pedig még igazán nem is akartam, egyszerűen csak köszöntem neki és tettem egy kéretlen megjegyzést. Teljesen mindegy hogy hol vagyunk itt a szigeten vagy máshol sosem fogom megérteni a nőket, hogy mikor mit miért tesznek. Most például iszonyúan szeretném tudni, hogy mi az oka annak, hogy rám sem néz, sőt hátat is fordított nekem. Hm, rejtély marad, mert ha egyenesen rákérdezek van egy olyan érzésem, hogy csak még rosszabb lesz. Én viszont nagyon nem szeretném, hogy kínosan érezzük magunkat egymás közelében. Van amihez nem elég nagy ez a sziget sem...
- Elég... Nyúzottnak tűnsz. - Nos igen, ilyen munkahely mellett nehéz is a toppon maradni. Én sem leszel szívderítőbb látvány olyan tíz óra elteltével.
- Hogy mi...? Akkor figyelj nagyon, csak óvatosan, mert nagyon mohón fognak az ebédjük után kapni. Nem lenne jó, ha belőled is kapnának egy kis kóstolót. - De még mennyire, hogy nem. Akkor nekem mégis mi jutna belőle? Tudom nem ez a legmegfelelőbb alkalom a csipkelődésre, csakhogy komolyan gondoltam. Nem fogok egy pillanatig sem habozni, hogy lőjek-e, ha a helyzet túlságosan felforrósodna. Ez a munka nem veszélytelen, csakhogy nem fogom megengedni, hogy azt az egy jó dolgot elvegye tőlem, amit ez a lehetőség adott. Mint aki érezte, hogy valami baj fog lenni lassan közelebb léptem hozzá, hogy helyette is figyelni tudjak mindenre, hiszen az ott a kezében nem sárgarépa, hanem véres húsdarabok, a ketrecekben pedig nem kis nyuszik vannak nagy fogakkal és tizenöt centis karmokkal.
- Hayley...! Tépd el! - A pillanat töredéke alatt kellett eldöntenem, hogy a lány után kapok, a húsdarabért, vagy egész egyszerűen a sokkolóért. Az utóbbit választottam. Másodperceken múlott, hogy elengedi vagy a többi elragadó teremtény is felpillant az ebédje fölül és friss hús után néznek, de sajnos rossz hírt kell közölnöm velük, ma is éhen fognak maradni. Ha kell dögöljön meg inkább mind, de akkor is kiszabadítom. A sokkolóval estem neki a kerítésnek vagyis azon keresztül a barátunknak, de azokból a hangokból és morgásból, üvöltésből ítélve, amit kiadott nem nem igazán tetszhetett neki a plusz feszültség, amivel megpróbáltam felvillanyozni. A pillanat hevében nem sikerült a legmagasabb fokozatra tennem, de folyamatosan emeltem, amivel az üvöltése is egyre vészjóslóbb volt.
- Hayley, nézz rám! Figyelj rám, próbáld meg kitépni magad! - Látszott az állat szemében, hogy komoly fájdalmai vannak és szenved most már és ha még feljebb tekerem azzal totál kiütöm és talán, valószínűleg elpusztul. Elengedni sem tudja, mert az elektromos áram hatására minden bizonnyal begörcsöltek a végtagjai, de épp ezért Hayleynek sikerülhet eltépnie azt a köpenyt, vagyis valósággal kitépnie magát az állat karmaiból.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú?   Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú? Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hayley & Damon - Egy őslény mióta édesszájú?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hayley Bellisario
» Damon's gallery
» Damon Azzaro

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Jurassic Park :: Nevelők-